NOVÉ KROUŽKY 2019

úterý 1. 1. – sobota 2. 2.     DDM Praha 9, pracoviště Prosek

Od druhého pololetí startujeme nové kroužky na pracovišti Prosek.

ELEKTRICKÁ KYTARA

Kroužek elektrická kytara jinak zavede účastníka do pochopení a umu světa moderní rockové muziky dnešní doby jako jsou například Linkin park, Papa roach, Korn, ale i například průkopnická Nirvana. Pokus se stát „rockerem“ a nauč se pomocí tabulatur zahrát slavné interprety v obtížnosti Tobě zvládnutelné. Zjisti, zda-li máš talent, zda jsi hráč. Naučit se hrát s metronomem není sranda a rozhodně je to potřeba, ale začít nejdřív písničkou? Je-li zájem přijít tomu na chuť jinak než přes ZUŠ a rovnou začít s držením a poznáváním akordů moderních skupin, povím Ti jak na to.

Věk: od 18-ti let

Kdy: úterý 18:00 – 19:00, 19:00 – 20:00, 20:00 – 21:00

Více informací a online přihlášení

_____________­________________________­_________

LETECKÝ MODELÁŘ

Líbí se ti letadla? Chceš si postavit skutečně létající model? V tomto kroužku si to můžeš vyzkoušet. Budeme stavět modely letadel, od nejjednoduššího házedla, po složitější a větší kluzák nebo model s vrtulí, poháněnou gumou. Naučíš se pracovat se dřevem (balza, překližka), používat správné nástroje jako je nůž, pilka, pilník nebo brusný papír. Modely budeme stavět ze stavebnic nebo podle plánu a porozumíš proto technickému výkresu. Vlastnoručně vyrobené letadlo si zalétáš a dozvíš se, proč létá a jak udělat, aby letělo ještě lépe. Především ale budeš mít radost z toho, že tvoje modely létají – ale pozor, čím lépe budou létat, tím se více naběháš.

Věk: 9 – 14 let

Kdy: čtvrtek 16:30 – 18:30

Více informací a online přihlášení

_____________­________________________­_________

SCRAPBOOKING A DALŠÍ HRAVÉ TVOŘENÍ

Zábavný styl „papírového“ tvoření bez hranic, originální zachycení vzpomínek prostřednictvím fotografií a výstřižků, kterému propadnete až po uši, to a mnohem víc je scrapbookingu. Slovo scrapbook pochází ze dvou anglických slov Scrap neboli, výstřižek, útržek, kousek, zbytek a druhého slova Book neboli kniha. Takže taková „Kniha výstřižků“. Pomocí scrapbookingu si dokážete vytvořit originální stránky do svých foto alb, osobitá přáníčka, oznámení, pozvánky, notýsky, jmenovky, a nebo třeba deníky. Máš chuť se do toho pustit? Máš šikovné ruce a rád něco tvoříš či vyrábíš? Tak tohle je místo přesně pro tebe. Protože není nad to, tvořit rukama a nakonec si domů odnést hotovou knížku nebo sešit plnou krásných a barevných stránek. Určeno pro děti od 12 – 17 let a scházet se budeme vždy v pátek od 16,00 – 17,30 hodin.

Věk: 12 – 17 let

Kdy: pátek 16:00 – 17:30

Více informací a online přihlášení

_____________­________________________­_________

CHOVATEL 4

Děti na kroužku získají poznatky o chovu nejznámějších, ale i exotičtějších „domácích mazlíčků“. Porozumí zákonitostem přírody i úloze zvířat v ní. Naučí se vytvářet ideální bydlení pro chovaná zvířata a dozvědí se, co obnáší chov jednotlivých druhů (zastoupení v kroužku jsou ptáci, plazi, savci i bezobratlý – hmyz). Získávají kontakt se zvířaty a učí se zodpovědnosti za živé bytosti. Navazují nová přátelství s ostatními dětmi v kroužku a učí se spolupráci při rozmanitých úkolech a činnostech.

Věk: 7 – 15 let

Kdy: podělí 18:00 – 19:00

Více informací a online přihlášení

_____________­________________________­_________

VOLNÁ MÍSTA NA PROBÍHAJÍCÍCH KROUŽCÍCH

PRACOVIŠTĚ PROSEK

IRSKÉ TANCE A STEP POKROČILÍ

IRSKÉ TANCE A STEP ZAČÁTEČNÍCI

IRSKÉ TANCE A STEP DOSPĚLÍ

VÝTVARKA 2

IoT TELEMETRIE A INTERAKCE S ČLOVĚKEM

AEROBIC DOSPĚLÍ 2

IMPROVIZACE – VÝKŘIK

ZEMĚMALBA 1

PRACOVIŠTĚ ČERNÝ MOST

FOTOGRAFIE – KRESLENÍ SVĚTLEM

JÓGA PRO NEJMENŠÍ

LOVCI BOBŘÍKŮ

GRAFICKÝ DESIGN

MALÁ MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA

MLADÁ MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA

PRACOVIŠTĚ ČAKOVICE

ANGLICKÉ ČTENÍ POHÁDEK

ANGLIČTINA STARŠÍ

FUTSAL