KROUŽKY - hudba a divadlo

neděle 1. 9.     DDM Praha 9, pracoviště Černý Most, Prosek

Divadlo je nejúžasnější a nejefektivnější způsob odreagování a zábavy – herec zapomíná na své problémy a strasti a stává se svou postavou a baví tím nejen sebe, ale také diváky. Chceš si zkusit zažít ten pocit?

Kroužky na Proseku

IMPROvariace EXTASE

Soubor IMPROvariace se zabývá technikami divadelní improvizace: divadelní sporty (K. Johnstone), zápasy v divadelní improvizaci (Y. Leduc, R. Gravel), celovečení improvizované hry, improvizovaný divadelní seriál a mnoho dalších. Pořádá pravidelná představení především pro dospělé, ale i pro děti. Organizuje další vzdělávací workshopy a příležitostně se účastní akcí v komerční sféře. Více infromací na www.improvariace.cz

Kroužky na Černém mostě

IMPROvariace EXTASE

Dětský divadelní soubor je určen pro všechny děti do 12 let (včetně), které mají chuť stát se na chvíli slavným hercem či herečkou a chtějí si vyzkoušet, jaké to je být princeznou, králem či lesní vílou. Během jednoho školního roku soubor nastuduje dvě pohádky či zábavná představení, která poté budou prezentována v rámci nejrůznějších akcí DDM, na besídkách, na dětských dnech apod. Účastníci kroužku si osvojí základní herecká pravidla, naučí se, jak se na pódiu nestydět, a zejména v sobě objeví svá herecká ,,já".

Zajímá tě více kroužků? Podívej se na …

Všechny kroužky