Volné kroužky Čakovice

úterý 1. 10.     DDM Praha 9, pracoviště Čakovice

Hravá věda

Na kroužku Hravá věda si děti vyzkouší různé pokusy a kouzla. Některé pokusy/výtvory si budou moci odnést i domů. Dostanou inspiraci čím se zabavit ve volných chvílích doma nebo s kamarády na různých akcích. Pokusy budou přizpůsobeny dané věkové kategorii a nebudou nebezpečné. Budou používány běžně dostupné věci, které má každý doma nebo se dají bežně zakoupit. S každé hodiny děti odejdou plné dojmů a nových poznatků.

Věk: 8 – 12 let

Přihlásit se online

Malý badatel

Děti se seznámi se základními látkami,které se používají v kuchyni a vyskytují v přírodě.Získají povědomí o vlastnostech jak chemických, tak fyzikálních,co se týče těchto látek.Hravou formou budou rozvíjet kompetence k řešení problémů a komunikační kompetence.Dojde k rozvoji také sociálních kompetencí – bude využívána práce ve skupině spolu s prvky interaktivní výuky.Hravou formou se naučí poznávat procesy kolem nás v přírodě a laboratoři.

Věk: 4 – 6 let

Přihlásit se online

Sportovní hry 1

Děti si na kroužku zahrají nejrůznější týmové hry, osvojí si pravidla fair-play. Na každé hodině budou mít rozcvičku, kde si protáhnou tělo a zlepší své možnosti. Poznají nové kamarády a naučí se spolupracovat v týmu a tím utužovat vztahy s kamarády „starými“ a navázat vztahy s kamarády novými. Budeme se věnovat míčovým hrám, zdoláme nejrůznější opičí dráhy a zaběháme si na zlepšení fyzické kondice.

Věk: 6 – 9 let

Přihlásit se online

Tanec

Chceš se věnovat tanci a nevíš s čím začít? Začni třeba na:

Taneční pohybovky Zumba

Taneční kroužky

Výtvarka – ARTíci

Baví tě kreslit, malovat, něco tvořit nebo vyrábět? Spojuje nás to samé, tak se k nám přidej! Společně si osvojíme i jiné vývarné techniky než jen kreslení a malování. Je toho tolik, co můžeme společně objevit! Naučíme se pracovat například i s grafickým lisem, cizí nám nezůstanou ani netradiční materiály. Budeme se vzájemně inspirovat a rozvíjet naší fantazii, které se meze nekladou. Zažijeme spoustu zábavy a najdeme nové kamarády.

Věk: 10 – 15 let

Přihlásit se online

Výtvarka – stARTíci

Baví te kreslit, malovat, něco tvořit nebo vyrábět? Spojuje nás to samé, tak se k nám přidej! Společně si osvojíme i jiné vývarné techniky než jen kreslení a malování. Budeme se vzájemně inspirovat a rozvíjet naší fantazii, které se meze nekladou. Inspirací jim budou jednotlivá roční období, svátky a slavnosti, ale také každodenní život. Zažijeme spoustu zábavy a najdeme nové kamarády, se kterými budeme společně tvořit!

Věk: 4 – 6 let

Přihlásit se online

Nabídku dalších volných kroužků naleznete zde.