Kroužky od 25. 5. - Černý Most

sobota 23. 5. – sobota 30. 5.     DDM Praha 9, pracoviště Černý Most

V souladu s usnesením vlády (č. 491 ze dne 30. 4. 2020) jsme obnovili od 11. května 2020 částečně naši činnost.

Přidáváme další kroužky. Bohužel se již neotevřou kroužky Kytara pro začátečníky 1–4, Klávesy s paní Truhlářovou, Sebeobrana a Pohybové hry do konce školního roku 2019/2020.
I nadále je potřeba dodržovat provozní podmínky, které zaručují bezpečí pro děti i lektory.

Provozní podmínky

Je nutné na první schůzku zájmového kroužku přinést čestné prohlášení o zdravotním stavu účastníka.

Čestné prohlášení

Díky „nucené“ pauze prodlužujeme termín konce kroužků, a to do 12. června 2020.

Pokud zde stále není napsán váš kroužek, vydržte, snažíme se kroužky otvírat postupně, tak abychom dodrželi všechny nařízení vlády. Věříme, že většinu kroužků se nám, byť na krátko, podaří realizovat.

Přehled otevíraných kroužků

PONDĚLÍ
15:30 – 16:15 Alfíčata Delta-Ró
16:00 – 16:45 DL Street dance
16:30 – 17:15 AE Team začátečníci
16:30 – 17:45 Malá módní návrhářka
16:45 – 17:25 Flétnička – začátečníci 1
17:00 – 17:45 DL Street dance
17:15 – 18:30 Programování PC her
17:30 – 18:10 Flétnička – začátečníci 2
17:30 – 18:45 AE Team pokročilí
18:10 – 18:50 Flétnička – začátečníci 3
18:00 – 19:15 Malá módní návrhářka
18:00 – 19:15 DL Street dance pokročil
ÚTERÝ
15:00 – 15:50 Kytara A8
15:00 – 15:50 Kytary, klávesy
15:00 – 16:15 Stolní tenis I.II.
15:00 – 16:15 Malý detektiv
15:30 – 16:15 Pohybové hry
16:00 – 16:50 Kytara A5
16:00 – 16:50 Kytary, klávesy
16:00 – 17:15 Komiksáci
16:30 – 17:25 FJ děti 1
16:30 – 17:45 Stolní tenis I.II.
17:00 – 17:50 Kytara A6
17:00 – 17:50 Kytary, klávesy
17:30 – 18:45 Legoroboti
18:00 – 18:50 Kytara A
18:00 – 18:50 Kytary, klávesy
19:00 – 19:40 Klávesy A1
STŘEDA
13:15 – 13:55 Doučování ZŠ 5
14:00 – 14:40 Doučování ZŠ 1
14:00 – 14:50 Kytara
14:45 – 15:25 Doučování ZŠ 6
15:00 – 15:40 Klávesy
15:00 – 15:50 Keramika mladší
15:00 – 15:55 FJ děti 2
15:00 – 16:15 Výtvarka
15:30 – 16:10 Doučování ZŠ 3
15:30 – 16:25 Moderní gymnastika 1
15:30 – 16:55 Alfíčata Delta-Ró
15:45 – 16:35 Kytara
16:00 – 16:55 FJ pokročilí dospělí
16:00 – 17:00 AE Team mladší
16:00 – 17:15 Keramika starší
16:15 – 16:55 Doučování ZŠ 4
16:30 – 18:00 AE Team starší
16:45 – 17:25 Klávesy
16:45 – 18:00 Moderní gymnastika
17:00 – 17:25 Flétnička začátečníci – 4
17:00 – 17:55 FJ děti 3
17:30 – 18:10 Flétnička – pokročilí
17:30 – 18:20 Kytara
18:00 – 18:55 Cvičení na velkém míči
18:30 – 19:10 Klávesy
ČTVRTEK
14:00 – 14:50 Klávesy
14:15 – 14:55 Klávesy
15:00 – 15:50 Kytara
15:00 – 15:50 Tanečky pro nejmenší
15:00 – 15:50 Kouzelná výtvarka
15:30 – 16:45 Kouzlení s PC grafikou a designem
16:00 – 16:50 Street dance – začátečníci
16:00 – 16:50 Klávesy
16:30 – 17:45 Kreslení
17:00 – 17:40 Klávesy A8
17:00 – 17:50 Kytara
17:00 – 17:55 Zumba 1
17:30 – 18:55 DL Street dance pokročilí
17:45 – 18:35 Kytara A9
18:00 – 18:50 Klávesy
18:00 – 18:55 Zumba 2
PÁTEK
14:00 – 14:50 Klávesy
14:00 – 15:15 Alfíčata Delta-Ró 2
14:30 – 16:00 Divadlo pod černým mostem – mladší
15:00 – 15:50 Klávesy
16:00 – 16:50 Klávesy
16:15 – 18:00 Divadlo pod černým mostem – starší
17:00 – 18:15 Fotokroužek pro začátečníky