AKTUALIZOVÁNO: Omezení činnosti do 14. 2. 2021

středa 30. 12. – neděle 14. 2.     DDM Praha 9, pracoviště Černý Most, Prosek, Čakovice

Vážení rodiče, milí účastníci kroužků,

na základně vládního nařízení, se prodlužuje omezení provozu do 14. 2. 2021

O dalším postupu vás budeme informovat.

I nadále pokračuje distanční výuka.

Úplata se za toto přerušení bude opět snižovat. Nevíme, jak dlouho zůstane provoz přerušen, podle vývoje situace Vás budeme informovat v lednu 2021.

Do odvolání je také přerušen provoz CPD na Černém Mostě a v Čakovicích.

Inspiraci pro různé aktivity můžete najít na našem webu, Facebooku, nebo na portále Mít kam jít

Děkujeme za pochopení.

Distanční kroužky na Proseku

Název kroužku Pondělí
Kyraristi začátečníci 1 PO 15:30–16:30
Kytaristi pokročilí PO 16:30–17:30
Výrazový tanec pokročilí PO 17:30–19:00
Deskovkáři PO 17:30–19:00
Irské tance a step výběrovka PO 19:00–20:30
Výrazový tanec pokročilí PO 17:30–19:00
Název kroužku Úterý
Kytaristi začátečníci 2 ÚT 15:00–16:00
Název kroužku Středa
Irské tance a step začátečníci ST 15:30–16:30
Klub logických her ST 15:30–17:00
Dračí hlídka ST 17:30–19:30
Irské tance a step středně pokročilí ST 18:00–19:00
Irské tance a step pokročilí ST 19:00–20:30
Název kroužku Čtvrtek
IoT & Cloud (Raspbery Pi) – začátečníci ČT 17:15–18:45
IoT for geeks ČT 18:45–19:30
Název kroužku Pátek
Programování her – projekty PÁ 15:00–16:30

Distanční kroužky v Čakovicích

Název kroužku TERMÍN
Anglická konverzace 1 ST 16:00–17:00
Anglická konverzace 2 ST 17:00–18:00

Distanční kroužky na Černém Mostě

Název kroužku Pondělí
Angličtina pro začátečníky PO 15:50–16:50
RnR Alpha Tau-mý PO 15:15–16:45
RnR aplha Delta-Ró PO 16:15–17:30
AE team přípravka PO 16:30–17:30
AE team soutěžní PO – 17:30–19:00
Angličtina individuální PO 18:35–19:35
Název kroužku Úterý
Klávesy M1 ÚT 14:00–15:00
Němčina hravě ÚT 15:30–16:30
Klávesy M2 ÚT 16:00–17:00
Kytara individuální A3 ÚT 16:00–17:00
Francouzštinu individuální děti 1 ÚT 16:35–17:35
Kytara individuální A4 ÚT 17:00–18:00
Kytara elektrická A1 ÚT 18:00–19:00
Název kroužku Středa
Francouzština individuální děti 2 ST 15:00–16:00
RNR aplha Beyond ST 15:00–17:00
RnR Alpha Tau-mý PO 15:15–16:45
RNR alpha Delta-Ró ST 15:30–17:00
AE team přípravka ST 16:00–17:00
AE team soutěžní ST 16:00–18:00
Francouzština individuální dospělí ST 16:00–17:00
Francouzština děti ST 17:00–18:00
Název kroužku Čtvrtek
Kytara individuální A8 ČT 17:45–18:45
Název kroužku Pátek
Klávesy M5 PÁ 14:00–15:00
Divadlo na Černém mostě ml. PÁ 14:30–16:15
RNR aplha Beyond PÁ 15:00–17:00
RNR aplha Delta-Ró PÁ 15:30–17:00
Klávesy M4 PÁ 15:00–16:00
Divadlo na Černém mostě st. PÁ 16:00–18:15