Pro školy

Vzdělávací soutěže

Kontakt: Lenka Suchopárová (lenka.suchoparova@ddmpraha9.cz, 734 134 016)

  • Matematická olympiáda ZŠ – Z5, Z9
    • školní kolo:
      • 1. trojice úloh do 22. 11. 2019
      • 2. trojice úloh do 3. 1. 2020
    • obvodní kolo: 29. 1. 2020
  • Matematická olympiáda ZŠ – Z6, Z7, Z8
    • školní kolo:
      • 1. trojice úloh do 17. 1. 2020
      • 2. trojice úloh do 13. 3. 2020
    • obvodní kolo: 7. 4. 2020
  • Pythagoriáda ZŠ 5. ročník
    • školní kolo: 20. – 29. 1. 2020
    • obvodní kolo: 24. 3. 2020
    • místo konání: ZŠ Hloubětínská
    • propozice
  • Pythagoriáda ZŠ 6. – 8. ročník
    • školní kolo: 20. – 29. 1. 2020
    • obvodní kolo: 24. 3. 2020
    • místo konání: ZŠ a MŠ Na Balabence
    • propozice
  • Matematický klokan
    • školní kolo: –
    • obvodní kolo: 20. 3. 2020
  • Fyzikální olympiáda ZŠ – E, F
    • školní kolo: do 10. 1. 2020
    • obvodní kolo: 4. 1. 2020
  • Chemická olympiáda ZŠ – D
    • školní kolo: 3 – 11. 2. 2020
    • obvodní kolo: 3. 3. 2020
    • místo konání: Gymnázium Českolipská
  • Biologická olympiáda ZŠ – C
    • školní kolo: do 7. 2. 2020
    • obvodní kolo: 8. 4. 2020
    • propozice
  • Biologická olympiáda ZŠ – D
    • školní kolo: do 7. 2. 2020
    • obvodní kolo: 21. 4. 2020
    • propozice
  • Zeměpisná olympiáda ZŠ, SŠ – A, B, C, D
    • školní kolo: do 31. 1. 2020
    • obvodní kolo: 5. 3. 2020
    • místo konání: ZŠ Generála Janouška
    • propozice
  • Dějepisná olympiáda ZŠ a SŠ
  • Olympiáda  ČJ – I. ZŠ
  • Olympiáda ČJ – II. SŠ
  • Soutěž v Aj ZŠ – I.A, I.B,
    • školní kolo: do 31. 1. 2020
    • obvodní kolo: 5. 2. 2020
    • místo konání: DDM Praha 9 – pracoviště Černý Most
    • propozice, přihláška
  • Soutěž v Aj ZŠ – II.A, II.B,
    • školní kolo: do 31. 1. 2020
    • obvodní kolo: 10. 2. 2020
    • místo konání: DDM Praha 9 – pracoviště Černý Most
    • propozice, přihláška
  • Soutěž v Aj SŠ – III.A
    • školní kolo: do 31. 1. 2020
    • obvodní kolo: 7. 2. 2020
    • místo konání: DDM Praha 9 – pracoviště Černý Most
    • propozice, přihláška
  • Soutěž v Aj SOŠ – III.C
    • školní kolo: do 31. 1. 2020
    • obvodní kolo: 7. 2. 2020
    • místo konání: DDM Praha 9 – pracoviště Černý Most
    • propozice, přihláška
  • Soutěž v Nj ZŠ – I.A, II. A., G – I.B., II.B,
    • školní kolo: leden 2020
    • obvodní kolo: 14. 2. 2020
    • místo konání: DDM Praha 9 – pracoviště Černý Most
    • propozice, přihláška
  • Soutěž v Nj SŠ – III. A
    • školní kolo: leden 2020
    • obvodní kolo: 14. 2. 2020
    • místo konání: DDM Praha 9 – pracoviště Černý Most
    • propozice, přihláška

Sportovní soutěže

Kontakt: Šárka Janáčová – (sarka.janacova@ddmpraha9.cz, 731 562 076)

  • Florbal – Praha 9
    • 4. 11. 2019 – mladší žáci sk. A, B,
      8. 11. 2019 – mladší žáci sk. C, finále,
      15. 11. 2019 – mladší žákyně,
      19. 11 2019 – starší žáci sk. A, B,
      20. 11 2019 – starší žáci sk. C, finále,
      21. 11. 2019 – starší žákyně sk. A,
      22. 11. 2019 starší žákyně – sk. B, finále
    • místo konání:

      4. a 20. 11. 2019, ZŠ Vinoř, Prachatická 340, Vinoř
      8. a 15. 11. 2019, ZŠ Čakovice, nám. J. Berana 500, Čakovice,
      19., 21. a 22. 11. 2019, BB Arena, Tupolevova 710, Praha 18

    • propozice, prezenční listina
    • výsledková listina
  • Florbal – Praha 14
    • 5. 11. 2019 – mladší žáci – sk A, B,
      7. 11. 2019 – starší žáci – sk. A,
      12. 11. 2019 – starší žáci sk. B,
      14. 11. 2019 – finále ml. a st. žáci,
      27. 11. 2019 – ml. a st. žákyně
    • místo konání:

      FZŠ Chodovická, Chodovická 2250, H. Počernice

    • propozice, prezenční listina
    • výsledková listina

O zařazení do skupin vás budu informovat e-mailem po termínu uzávěrky přihlášek. Změna termínů turnaje je vyhrazena, podle počtu přihlášených škol.

  • Basketbal
    • 10. 2. 2020 – starší žáci P9 – sk. A,
      11. 2. 2020 – starší žáci P14 – sk. A, B + finále,
      12. 2. 2020 – starší žákyně P14,
      14. 2. 2020 – starší žáci P9 – sk. B + finále starší žáci P9,
      21. 2. 2020 – starší žákyně P9
    • místo konání:

      10. a 14. 2. 2020 – SK Prosek, Lovosická 559, Praha 18,
      11. a 12. 2. 2020 – FZŠ Chodovická, Chodovická 2250/36,
      Horní Počernice,
      21. 2. 2020 – ZŠ Čakovice, nám. Jiřího Berana 500/1, Praha-Čakovice

    • propozice, prezenční listina
    • výsledková listina
  • Volejbal
    • 13. 3. 2020 – starší žáci P9,
      16. 3. 2020 – starší žáci a žákyně P14,
      20. 3. 2020 – starší žákyně P9
    • místo konání:

      13. a 20. 3. – ZŠ Dr. Edvarda Beneše,
      nám. Jiřího Berana 500, Praha 9,
      16. 3. – SK Prosek Praha, Lovosická 559, Praha 18

    • propozice, prezenční listina
  • Malý fotbal
    • duben 2020
  • McDonald's Cup
    • duben 2020
  • Pohár Rozhlasu
    • květen 2020
  • Vybíjená
    • květen 2020

Dokumenty