Pro školy

Vzdělávací soutěže

Kontakt: Lenka Suchopárová (lenka.suchoparova@ddmpraha9.cz, 734 134 016)

  • Matematická olympiáda ZŠ – Z5, Z9
    • školní kolo:
      • 1. trojice úloh do 22. 11. 2018
      • 2. trojice úloh do 5. 1. 2019
    • obvodní kolo: 30. 1. 2018
  • Matematická olympiáda ZŠ – Z6, Z7, Z8
    • školní kolo:
      • 1. trojice úloh do 18. 1. 2019
      • 2. trojice úloh do 15. 3. 2019
    • obvodní kolo: 9. 4. 2018
  • Pythagoriáda ZŠ 5. ročník
    • školní kolo: duben 2019
    • obvodní kolo: květen 2019
    • místo konání: ZŠ Hloubětínská,
      Hloubětínská 700, Praha 14
  • Pythagoriáda ZŠ 6. – 8. ročník
    • školní kolo: duben 2019
    • obvodní kolo: květen 2019
    • místo konání: ZŠ a MŠ Na Balabence 800, Praha 9
  • Matematický klokan
    • školní kolo: –
    • obvodní kolo: 22. 3. 2019
  • Fyzikální olympiáda ZŠ – E, F
    • školní kolo: 13. 3. 2019
    • obvodní kolo: 3. 4. 2019
  • Chemická olympiáda ZŠ – D
    • školní kolo: 4.–12. 2. 2019
    • obvodní kolo: 1.–5. 3. 2019
    • místo konání: Gymnázium Českolipská,
      Českolipská 373, Praha 9
  • Biologická olympiáda ZŠ – C
    • školní kolo: do 8. 2. 2019
    • obvodní kolo: 16. 4. 2019
    • místo konání: Gymnázium Čakovice,
      nám. 25. března 100/2, Praha 9
  • Biologická olympiáda ZŠ – D
    • školní kolo: do 8. 2. 2019
    • obvodní kolo: 16. 4. 2019
    • místo konání: ZŠ Praha – Kbely,
      Albrechtická 732, Praha 9
  • Zeměpisná olympiáda ZŠ, SŠ – A, B, C, D
    • školní kolo: do 31. 1. 2019
    • obvodní kolo: 20. 2. 2019
  • Dějepisná olympiáda ZŠ
    • školní kolo: listopad 2018
    • obvodní kolo: leden 2019
    • místo konání: Gymnázium Chodovická,
      detašované pracoviště Vybíralova 964, Praha 9
  • Olympiáda  ČJ – I. ZŠ
    • školní kolo: listopad až prosinec 2018
    • obvodní kolo: leden 2019
    • místo konání: ZŠ Gen. Janouška,
      Gen. Janouška 1006, Praha 9 – Černý Most
  • Olympiáda ČJ – II. SŠ
    • školní kolo: listopad až prosinec 2018
    • obvodní kolo: leden 2019
    • místo konání: DDM Praha 9 – pracoviště ČM,
      Gen. Janouška 1060, Praha 9 – Černý Most
  • Soutěž v Aj ZŠ – I.A, II.A, G – I.B, II. B
    • školní kolo: do 30. 1. 2019
    • obvodní kolo: 28. 2. 2019
    • místo konání: DDM Praha 9 – pracoviště ČM,
      Gen. Janouška 1060, Praha 9 – Černý Most
  • Soutěž v Aj SŠ – III.A
    • školní kolo: do 30. 1. 2019
    • obvodní kolo: 28. 2. 2019
    • místo konání: DDM Praha 9 – pracoviště ČM,
      Gen. Janouška 1060, Praha 9 – Černý Most
  • Soutěž v Nj ZŠ – I.A, II. A., G – I.B., II.B,
    • školní kolo: do 16. 1. 2019
    • obvodní kolo: 13. 2. 2019
    • místo konání: DDM Praha 9 – pracoviště ČM,
      Gen. Janouška 1060, Praha 9 – Černý Most
  • Soutěž v Nj SŠ – III. A
    • školní kolo: do 16. 1. 2019
    • obvodní kolo: 13. 2. 2019
    • místo konání: DDM Praha 9 – pracoviště ČM,
      Gen. Janouška 1060, Praha 9 – Černý Most
  • Zlatý list
    • školní kolo: –
    • obvodní kolo: duben 2019
    • místo konání: DDM Praha 9 – pracoviště ČM,
      Gen. Janouška 1060, Praha 9 – Černý Most

Sportovní soutěže

Kontakt: Karel Sláma (karel.slama@ddmpraha9.cz, 731 562 076)

  • Přespolní běh
  • Stolní tenis – kategorie IV
    • říjen 2018
  • Florbal
    • listopad 2018
  • Basketbal
    • únor 2019
  • Badminton
    • březen 2019
  • Volejbal
    • březen 2019
  • Malý fotbal
    • duben 2019
  • McDonald's Cup
    • duben 2019
  • Pohár Rozhlasu
    • květen 2019
  • Vybíjená
    • květen 2019
  • Plážové hry: beachvybíjená, beachvoleyball, minibeach.
    • květem 2019

Dokumenty