Soutěže 2004/2005

Vzdělávací

  • Matematická olympiáda ZŠ – Z5, Z9
    • obvodní kolo: 26. 1. 2005
    • pořádá: ZŠ Litvínovská
    • předseda OK: Mgr. Schlitterová
    • výsledky
  • Matematická olympiáda ZŠ – Z6, Z7, Z8
    • obvodní kolo: 6. 4. 2005
    • pořádá: ZŠ Litvínovská
    • předseda OK: Mgr. Schlitterová
  • Pythagoriáda
    • obvodní kolo: 18. 4. 2005
    • pořádá: ZŠ Balabenka
    • předseda OK: Mgr. Otradovcová
  • Matematický klokan
    • obvodní kolo: 18. 3. 2005
    • pořádá: FZŠ Gen. Fajtla
    • předseda OK: Ing. Tůmová
  • Fyzikální olympiáda ZŠ – E, F
    • obvodní kolo: 30. 3. 2005
    • pořádá: Gymnázium Špitálská
    • předseda OK: RNDr. Gottwald
  • Fyzikální olympiáda ZŠ – G
    • obvodní kolo: 25. 5. 2005
    • pořádá: Gymnázium Špitálská
    • předseda OK: RNDr. Gottwald
  • Chemická olympiáda ZŠ – D
    • obvodní kolo: 4. 3. 2005
    • pořádá: Gymnázium Litoměřická
    • předseda OK: Mgr. Ročková
  • Biologická olympiáda ZŠ – C
    • obvodní kolo: 5. 4. 2005
    • pořádá: Gymnázium Čakovice
    • předseda OK: Mgr. Trnková
  • Biologická olympiáda ZŠ – D
    • obvodní kolo: 28. 4. 2005
    • pořádá: Gymnázium Čakovice
    • předseda OK: Mgr. Trnková
  • Olympiáda v Aj ZŠ
    • obvodní kolo: 23. 2. 2005
    • pořádá: ZŠ Gen. Jarouška
    • předseda OK: Mgr. Píchová
  • Olympiáda v Aj SŠ
    • obvodní kolo: 27. 1. 2005
    • pořádá: ZŠ Gen. Jarouška
    • předseda OK: Mgr. Cihelková
  • Soutěž v Nj ZŠ, SŠ
  • Olympiáda Čj ZŠ – I.
    • obvodní kolo: 25. 2. 2005
    • pořádá: SG Arcus
    • předseda OK: PhDr. Hochmanová
  • Olympiáda Čj ZŠ – II.
    • obvodní kolo: 24. 2. 2005
    • pořádá: ZŠ Gen. Janouška
    • předseda OK: Mgr. Kličková
  • Dějepisná olympiáda ZŠ
    • oblastní kolo: 16. 2. 2005
    • pořádá: ZŠ Satalice
    • předseda: Mgr. Pavelka
    • výsledky
  • Zeměpisná olympiáda ZŠ – A, B, C, D
    • oblastní kolo: 23. 3. 2006
    • pořádá: ZŠ Satalice

Sportovní

  • Klánovický duatlon
  • Přespolní běh
  • Stolní tenis
    • mladší žáci, mladší žákyně
      29. 11. 2004
      místo konání: ZŠ Satalice
    • starší žáci, starší žákyně
      30. 11. 2004
      místo konání: ZŠ Satalice
    • propozice, výsledky
  • Florbal
    • Praha 9 – starší žáci
      6. 12. 2004
      místo konání: ZŠ Satalice
    • Praha 9 – mladší žáci
      7. 12. 2004
      místo konání: ZŠ Satalice
    • Praha 14 – starší žáci
      14. 12. 2004
      místo konání: FZŠ Chodovická
    • Praha 14 – starší žáci
      15. 12. 2004
      místo konání: FZŠ Chodovická
    • propozice, výsledky
  • Basketbal
    • starší žáci
      1. 2. 2005
      FZŠ Chodovická
    • starší žákyně
      2. 2. 2005
      FZŠ Chodovická
    • propozice, výsledky
  • Minifotbal
    • Praha 9 – mladší žáci
      5. 4. 2005
      místo konání: FZŠ Chodovická
    • Praha 9 – starší žáci
      6. 4. 2005
      místo konání: FZŠ Chodovická
    • Praha 14 – mladší žáci
      12. 4. 2005
      místo konání: FZŠ Chodovická
    • Praha 14 – starší žáci
      13. 4. 2005
      místo konání: FZŠ Chodovická
    • propozice, výsledky
  • Vybíjená
  • Volejbal
  • Pohár rozhlasu
    • mladší žáci, starší žákyně
      24. 5. 2005
      místo konání: Gymnázium Litoměřická
    • starší žáci, mladší žákyně
      25. 5. 2005
      místo konání: Gymnázium Litoměřická
    • propozice, výsledky, přihláška