Soutěže 2005/2006

Vzdělávací

  • Matematická olympiáda ZŠ – Z5, Z9
  • Matematická olympiáda ZŠ – Z6, Z7, Z8
    • obvodní kolo: 5. 4. 2006
    • pořádá: ZŠ Litvínovská
    • předseda OK: Mgr. Schlitterová
    • výsledky
  • Pythagoriáda
    • obvodní kolo: 25. 4. 2006
    • pořádá: ZŠ Balabenka
    • předseda OK: Mgr. Otradovcová
    • výsledky
  • Matematický klokan
  • Fyzikální olympiáda ZŠ – E, F
    • obvodní kolo: 29. 3. 2006
    • pořádá: Gymnázium Špitálská
    • předseda OK: RNDr. Gottwald
    • výsledky
  • Fyzikální olympiáda ZŠ – G
    • obvodní kolo: 24. 5. 2006
    • pořádá: Gymnázium Špitálská
    • předseda OK: RNDr. Gottwald
  • Programování – ZŠ, SŠ
    • obvodní kolo: 9. 3. 2006
    • pořádá: DDM Praha 9 – Prosek
    • předseda OK: Filip Reichel
    • propozice
  • Chemická olympiáda ZŠ – D
    • obvodní kolo: 3. 3. 2006
    • pořádá: Gymnázium Litoměřická
    • předseda OK: Mgr. Ročková
    • výsledky
  • Biologická olympiáda ZŠ – C
    • obvodní kolo: 11. 4. 2006
    • pořádá: Gymnázium Čakovice
    • předseda OK: Mgr. Trnková
    • výsledky
  • Biologická olympiáda ZŠ – D
    • obvodní kolo: 4. 5. 2006
    • pořádá: Gymnázium Čakovice
    • předseda OK: Mgr. Trnková
    • výsledky
  • Olympiáda v Aj ZŠ – I.A, I.B
    • obvodní kolo: 28. 2. 2006
    • pořádá: ZŠ Gen. Janouška
    • předseda OK: Ing. Garubová
    • výsledky
  • Olympiáda v Aj ZŠ – II.A, II.B
    • obvodní kolo: 28. 2. 2006
    • pořádá: ZŠ Gen. Janouška
    • předseda OK: Mgr. Píchová
    • výsledky
  • Soutěž v Nj ZŠ – II.A, II.B
    • obvodní kolo: 26. 1. 2006
    • pořádá: ZŠ Ratibořická
    • předseda OK: Mgr. Kovalová
    • výsledky
  • Soutěž v Nj SŠ – III
    • obvodní kolo: 25. 1. 2006
    • pořádá: SG Arcus
    • předseda OK: PhDr. Hochmanová
    • výsledky
  • Olympiáda Čj ZŠ – I.
    • obvodní kolo: 1. 3. 2006
    • pořádá: ZŠ Gen. Janouška
    • předseda OK: Mgr. Kličková
    • výsledky, zadání
  • Olympiáda Čj SŠ – II.
    • obvodní kolo: 1. 3. 2006
    • pořádá: SG Arcus
    • předseda OK: PhDr. Hochmanová
    • výsledky, zadání
  • Dějepisná olympiáda ZŠ
  • Zeměpisná olympiáda ZŠ – A, B, C, D
  • Zelená stezka – zlatý list
    • oblastní kolo: 11. 5. 2006
    • pořádá: DDM Praha 9
    • předseda OK: Mgr. Schmidtová
    • výsledky

Sportovní

  • Klánovický duatlon
    • 1. 10. 2005
      místo konání: Klánovický les
    • výsledky
  • Přespolní běh
  • Stolní tenis
    • mladší žáci, mladší žákyně
      24. 11. 2005
      místo konání: DDM Praha 9 – Prosek
    • starší žáci, starší žákyně
      29. 11. 2005
      místo konání: DDM Praha 9 – Prosek
    • propozice , výsledky
  • Florbal
    • 5. a 12. 1. 2006
      místo konání: FZŠ Chodovická
    • 6. a 13. 1. 2006
      místo konání: Gymnázium Litoměřická
    • výsledky
  • Basketbal
    • 1. a 2. 2. 2006
      místo konání: FZŠ Chodovická
    • výsledky
  • Minifotbal
  • McDonald's Cup
  • Vybíjená
  • Volejbal
  • Dopravní soutěž mladých cyklistů
    • 16. 5. 2006
      místo konání: Dopravní hřistě DDM Praha 9
    • propozice
  • Pohár rozhlasu
    • mladší žáci, starší žákyně
      22. 5. 2006
      místo konání: Gymnázium Litoměřická
    • starší žáci, mladší žákyně
      23. 5. 2006
      místo konání: Gymnázium Litoměřická
    • propozice , výsledky

Ostatní