Soutěže 2006/2007

Vzdělávací

  • Matematická olympiáda ZŠ – Z5, Z9
  • pořádá: ZŠ Litvínovská 600
  • předseda OK: Mgr. Schlitterová
  • kontakt: 286 884 219, zs.litvinovska6@seznam.cz
  • adresa pro přihlášky: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9
  • Matematická olympiáda ZŠ – Z6, Z7, Z8
  • pořádá: ZŠ Litvínovská 600
  • předseda OK: Mgr. Schlitterová
  • kontakt: 286 884 219, zs.litvinovska6@seznam.cz
  • adresa pro přihlášky: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9
  • Pythagoriáda
  • pořádá: ZŠ Balabenka
  • předseda OK: Mgr. Otradovcová
  • kontakt: 286 889 428, jarka.schmidtova@ddmpraha9.cz
  • adresa pro přihlášky: DDM Praha 9, Gen. Jarouška 1060, Praha 9
  • Matematický klokan
  • pořádá: FZŠ Gen. Fajtla
  • předseda OK: Mgr. Tůmová
  • kontakt: 777 230 837, zlatuset@seznam.cz
  • adresa pro přihlášky: FZŠ Gen. Fajtla , Praha 9
  • výsledky
  • Fyzikální olympiáda ZŠ – E, F
  • pořádá: Gymnázium Špitálská
  • předseda OK: RNDr. Gottwald
  • kontakt: 283 890 447, stanislav.gottwald@gymspit.cz
  • adresa pro přihlášky: Gymnázium Špitálská 2/700, Praha 9
  • výsledky
  • Fyzikální olympiáda ZŠ – G
  • pořádá: Gymnázium Špitálská
  • předseda OK: RNDr. Gottwald
  • kontakt: 283 890 447, stanislav.gottwald@gymspit.cz
  • adresa pro přihlášky: Gymnázium Špitálská 2/700, Praha 9
  • Programování ZŠ, SŠ
  • pořádá: DDM Praha 9 – pobočka Prosek
  • předseda OK: Bc. Reichel
  • kontakt: 286 884 456, filip.reichel@ddmpraha9.cz
  • adresa pro přihlášky: DDM Praha 9, Měšická 720, Praha 9
  • výsledky
  • Chemická olympiáda ZŠ – D
  • pořádá: Gymnázium Litoměřická
  • předseda OK: Mgr. Ročková
  • kontakt: 286 886 795, rockova@centrum.cz
  • adresa pro přihlášky: Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 9
  • výsledky
  • Biologická olympiáda ZŠ – C
  • pořádá: Gymnázium Čakovice
  • předseda OK: Mgr. Trnková
  • kontakt: 283 931 391, gymnazium@cakovice.cz
  • adresa pro přihlášky: DDM Praha 9, Gen. Jarouška 1060, Praha 9
  • Biologická olympiáda ZŠ – D
  • pořádá: Gymnázium Čakovice
  • předseda OK: Mgr. Trnková
  • kontakt: 283 931 391, gymnazium@cakovice.cz
  • adresa pro přihlášky: DDM Praha 9, Gen. Jarouška 1060, Praha 9
  • Soutěž v Aj ZŠ – I.A, II.A, I.B, II.B (RVJ)
  • pořádá: DDM Praha 9 – pobočka ČM
  • předseda OK: Mgr. Schmidtová
  • kontakt: 286 889 428, jarka.schmidtova@ddmpraha9.cz
  • adresa pro přihlášky: DDM Praha 9, Gen. Jarouška 1060, Praha 9
  • výsledky
  • Soutěž v Aj SŠ – III.
  • pořádá: Gymnázium Litoměřická
  • předseda OK: Mgr. Cihelková
  • kontakt: 286 886 795, cihelkova@gymlit.cz
  • adresa pro přihlášky: DDM Praha 9, Gen. Jarouška 1060, Praha 9
  • výsledky
  • Soutěž v Nj ZŠ – I.A, II.A, I.B, II.B (RVJ)
  • Soutěž v Nj SŠ – III.
  • pořádá: DDM Praha 9 – pobočka ČM
  • předseda OK: Mgr. Urbanová
  • kontakt: 286 889 428, jarka.schmidtova@ddmpraha9.cz
  • adresa pro přihlášky: DDM Praha 9, Gen. Jarouška 1060, Praha 9
  • výsledky
  • Olympiáda Čj ZŠ – I.
  • pořádá: ZŠ Gen. Jarouška
  • předseda OK: Mgr. Kličková
  • kontakt: 281 912 159, zsjanousek@volny.cz
  • adresa pro přihlášky: DDM Praha 9, Gen. Jarouška 1060, Praha 9
  • výsledky
  • Olympiáda Čj SŠ – II.
  • pořádá: SG Arcus
  • předseda OK: PhDr. Hochmanová
  • kontakt: 281 912 457 , olympiada.cestina@seznam.cz
  • adresa pro přihlášky: Gymnázium Arcus, Bří. Venclíků 1140, Praha 9
  • výsledky
  • Dějepisná olympiáda ZŠ
  • Zeměpisná olympiáda ZŠ – A, B, C, D
  • pořádá: ZŠ Gen. Jarouška
  • předseda OK: Mgr. Nedvědová
  • kontakt: 286 889 428, jarka.schmidtova@ddmpraha9.cz
  • adresa pro přihlášky: DDM Praha 9, Gen. Jarouška 1060, Praha 9
  • Zelená stezka – Zlatý list
  • pořádá: DDM Praha 9 – pobočka ČM
  • předseda OK: Mgr. Schmidtová
  • kontakt: 286 889 428, jarka.schmidtova@ddmpraha9.cz
  • adresa pro přihlášky: DDM Praha 9, Gen. Jarouška 1060, Praha 9

Výtvarné

  • Pekelný návrh
  • soutěž o nejlepší návrh znaku klubu Peklo
  • vítězný návrh bude zdobit klubová trička
  • autoři vítězného a nejoriginálnějšího návrhu budou odměněni věcnou cenou
  • návrhy přineste nebo zašlete na adresu DDM Praha 9, Měšická 720, Praha 9
  • Výprava do historie I – Pravěk
  • technika i formát je libovolný
  • na každém díle musí být uvedeno jméno autora, věk, bydliště, nebo adresa školy (v případě účasti třídy)
  • všechny obrázky, šperky, plastiky doneste nebo zašlete na adresu DDM Praha 9
  • obrázky budou vystaveny v prostorách DDM
  • nejlepší autoři budou odměněni
  • Pohádková postava
    • uzávěrka: 25. 5. 2007
    • věkové kategorie: předškolní, I. stupeň ZŠ,
      II. stupeň ZŠ
    • další informace
  • maximální velikost výtvarných děl A3
  • na zadní stranu uveďte jméno, věk a kontakt
  • obrázky přineste nebo zašlete na adresu DDM Praha 9, Gen.Janouška 1060, Praha 9
  • vernisáž obrázků proběhne 1. 6. 2007 v 16 h v pobočce DDM na Černém Mostě v rámci akce Pohádková zahrada
  • výsledky, vítězné obrázky

Sportovní

  • Přespolní běh
  • Stolní tenis
  • Florbal
    • Praha 9
      7. a 12. 2006
      místo konání: Gymnázium Litoměřická
    • Praha 14
      12., 13. a 14. 12. 2006
      místo konání: FZŠ Chodovická
    • propozice , výsledky foto
  • Basketbal – Praha 14, starší žáci
    • Praha 14 – starší žáci
      30. 1. 2007
      místo konání: FZŠ Chodovická
    • Praha 9 a 14 – starší žákyně, Praha 9 – starší žáci
      13. a 14. 2. 2007
      místo konání: ZŠ Albrechtická
    • propozice , výsledky, foto
  • McDonald's Cup
  • Minifotbal
    • Praha 14 – mladší žáci
      10. 4. 2007
      místo konání: FZŠ Chodovická
    • Praha 14 – starší žáci
      12. 4. 2007
      místo konání: FZŠ Chodovická
    • Praha 9 – mladší žáci, starší žáci
      11. 4. 2007
      FZŠ Chodovická
    • propozice – Praha 14 , propozice – Praha 9 , výsledkyfoto
  • Volejbal
  • Dopravní soutěž mladých cyklistů
  • Pohár Rozhlasu

Ostatní