Pro školy

Vzdělávací soutěže

  • Matematická olympiáda ZŠ – Z5, Z9
  • Matematická olympiáda ZŠ – Z8, Z7, Z6
  • pořádá: Gymnázium Litoměřická
  • předsedkyně OK: Mgr. Schlitterová
  • e-mail: vaclava.schlitterova@email.cz
  • adresa pro zaslání vypracovaných úkolů ŠK:
    Gymnázium Litoměřická, Litoměřická 726,
    Praha 9, 190 00
    na obálku napište: MO – kabinet matematiky
  • propozice a zadání ŠK
  • Pythagoriáda ZŠ 5. ročník
  • pořádá: ZŠ Hloubětínská 700, Praha 9, 198 00
  • předsedkyně OK: Mgr. Jaroslava Heřmanová
  • výsledky školního kola: jakub.pavlik@ddmpraha9.cz
  • pro žáky 5. ročníků ZŠ a jim odpovídajících ročníků víceletých gymnázií
  • propozice, pozvánka, výsledky
  • Pythagoriáda ZŠ 6. – 8. ročník
    • školní kolo: leden – únor 2011
    • obvodní kolo: 24. 3. 2011
    • další informace
  • Matematický klokan
  • pořádá se na vlastní škole
  • předseda OK: Mgr. Zlatuše Tůmová
  • výsledky z jednotlivých škol zasílat: zlatuset@gmail.cz
  • Fyzikální olympiáda ZŠ – E, F
  • pořádá: DDM Ulita – Praha 3
  • předseda OK: Eva Broumová
  • e-mail: broumova@ulita.cz
  • adresa pro přihlášky: DDM Ulita, Na Balkáně 100, Praha 3
  • propozice
  • Chemická olympiáda ZŠ – D
  • Biologická olympiáda ZŠ – C
  • Biologická olympiáda ZŠ – D
  • Zeměpisná olympiáda ZŠ, SŠ – A , B, C, D
    • školní kolo: do 28. 2. 2011 (vyučující organizují sami)
    • obvodní kolo: 9. 3. 2011
    • další informace
  • Olympiáda  ČJ – I. ZŠ
    • školní kolo: 21. 11. – 8. 12. 2010
    • obvodní kolo: 22. 3. 2011
    • další informace
  • pořádá: ZŠ Generála Janouška 1006,
    Praha 9 – Černý Most II, 198 00
  • předsedkyně OK: Mgr. Ivana Trojanová
  • výsledky školního kola: jakub.pavlik@ddmpraha9.cz
  • pro žáky 8. – 9. ročníků ZŠ a jim odpovídajících ročníků víceletých gymnázií
  • propozice, výsledky
  • Olympiáda ČJ – II. SŠ
    • školní kolo: 21. 11. – 8. 12. 2010
    • obvodní kolo: 21. 3. 2011
    • další informace
  • pořádá: Gymnázium Čakovice, nám. 25. března 100, Praha 9, 196 00
  • předsedkyně OK: PhDr. Daniela Hochmanová
  • výsledky školního kola: olympiada.cestina@seznam.cz
  • pro žáky 1. – 4. ročníku SŠ
  • propozice, výsledky
  • Soutěž v Aj ZŠ – I.A, II.A, I.B, II.B
  • Soutěž v Aj SŠ – III.
  • Soutěž v Nj ZŠ – I.A, II.A, I.B, II.B, II. C
  • Soutěž v Nj SŠ – III. A
  • Dějepisná olympiáda ZŠ, SŠ
    • školní kolo: 8. – 29. 11. 2010
    • obvodní kolo: 1. – 2. 2. 2011
    • další informace
  • Zelená stezka – Zlatý list
  • Finanční gramotnost
    • školní kolo: 10. 1. – 10. 2. 2011
    • obvodní kolo: 21. 2. – 18. 3. 2011
    • další informace
  • pořádá:
  • předsedkyně OK:
  • e-mail:
  • adresa pro přihlášky:
  • propozice
  • Mistrovství v ČR v moderních deskových hrách
  • pořádá:
  • předsedkyně OK:
  • e-mail:
  • adresa pro přihlášky:

Sportovní soutěže

Sportovní ostatní

Ostatní