Pro školy

Vzdělávací soutěže

  • Matematická olympiáda ZŠ – Z5, Z9
  • Matematická olympiáda ZŠ – Z8, Z7, Z6
  • Pythagoriáda ZŠ 5. ročník
  • Pythagoriáda ZŠ 6. – 8. ročník
  • Matematický klokan
  • pořádá se na vlastní škole
  • předseda OK: Mgr. Zlatuše Tůmová
  • výsledky z jednotlivých škol zasílat: zlatuset@gmail.cz
  • výsledky
  • Fyzikální olympiáda ZŠ – E, F
  • Chemická olympiáda ZŠ – D
  • Biologická olympiáda ZŠ – C
  • pořádá: Gymnázium Čakovice, nám. 25. března 100, Praha 9, 196 00
  • předsedkyně OK: Mgr. Kamila Štefková
  • e-mail: kamste@seznam.cz
  • výsledky školního kola: jakub.pavlik@ddmpraha9.cz
  • adresa pro zaslání domácích úkolů: Gymnázium Čakovice, nám. 25. března 100, Praha 9, 196 00
  • pozvánka, výsledky
  • Biologická olympiáda ZŠ – D
  • pořádá: Gymnázium Čakovice, nám. 25. března 100, Praha 9, 196 00
  • předsedkyně OK: Mgr. Marta Dejmalová
  • e-mail: dvouroha@seznam.cz
  • výsledky školního kola: jakub.pavlik@ddmpraha9.cz
  • adresa pro zaslání domácích úkolů: Gymnázium Čakovice, nám. 25. března 100, Praha 9, 196 00
  • pozvánka, výsledky
  • Zeměpisná olympiáda ZŠ, SŠ – A , B, C, D
  • Olympiáda  ČJ – I. ZŠ
    • školní kolo: 21. 11. – 16. 12. 2011
    • obvodní kolo: 20. 3. 2012
    • další informace
  • Olympiáda ČJ – II. SŠ
  • pořádá: Dům dětí a mládeže Praha 9
  • předsedkyně OK: Mgr. Martina Kuštová
  • výsledky školního kola:
  • pro žáky 1. – 4. ročníku SŠ
  • pozvánka, výsledky
  • Soutěž v Aj ZŠ – I.A, I.B
    • školní kolo: do 30. 1. 2012
    • obvodní kolo: do 20. 2. 2012 (termín bude upřesněn)
    • další informace
  • Soutěž v Aj ZŠ – II.A, II.B
  • Soutěž v Aj SŠ – III.
  • Soutěž v Nj ZŠ – I.A, II.A, I.B, II.B,
    • školní kolo: do 15. 1. 2012
    • obvodní kolo: do 15. 2. 2012 (termín bude upřesněn)
    • další informace
  • pořádá: DDM Praha 9, Jakub Pavlík
  • předseda OK: Mgr. Ljuba Urbanová
  • výsledky školního kola: jakub.pavlik@ddmpraha9.cz
  • Soutěž v Nj SŠ – III. A, III. B
    • školní kolo: do 15. 1. 2012
    • obvodní kolo: do 15. 2. 2012 (termín bude upřesněn)
    • další informace
  • pořádá: DDM Praha 9, Jakub Pavlík
  • předseda OK: Mgr. Ljuba Urbanová
  • výsledky školního kola: jakub.pavlik@ddmpraha9.cz
  • Dějepisná olympiáda ZŠ, SŠ
    • školní kolo: 7. – 25. 11. 2011
    • obvodní kolo: 1. 2. 2012 (termín bude upřesněn)
    • další informace
  • Zelená stezka – Zlatý list
    • školní kolo: –
    • obvodní kolo: změna termínu na 20. dubna!
    • další informace
  • Finanční gramotnost
    • školní kolo: 9. 1. – 9. 3. 2012
    • obvodní kolo: 26. 3. – 6. 4. 2012 (termín bude upřesněn)
    • další informace
  • Rubikon
    • školní kolo: leden – březen 2012
    • obvodní kolo: duben 2012 (termín bude upřesněn)
    • další informace
  • SAPERE
    • školní kolo: 7. 11. 2011 – 13. 1. 2012
    • obvodní kolo: 30. 1. – 17. 2. 2012 (termín bude upřesněn)
    • další informace
  • Školní časopis roku
    • školní kolo: termín bude upřesněn
    • obvodní kolo: termín bude upřesněn
    • další informace
  • Clean Up the World

Sportovní soutěže

Ostatní