Pro školy

Vzdělávací soutěže

  • Matematická olympiáda ZŠ – Z5, Z9
    • školní kolo:
      • 1. trojice úloh do 24. 11. 2017
      • 2. trojice úloh do 5. 1. 2018
    • obvodní kolo: 24. 1. 2018
  • Matematická olympiáda ZŠ – Z6, Z7, Z8
    • školní kolo:
      • 1. trojice úloh do 19. 1. 2018
      • 2. trojice úloh do 28. 3. 2018
    • obvodní kolo: 17. 4. 2018
  • Pythagoriáda ZŠ 5. ročník
    • školní kolo: duben 2018
    • obvodní kolo: květen 2018
  • Pythagoriáda ZŠ 6. – 8. ročník
    • školní kolo: duben 2018
    • obvodní kolo: květen 2018
  • Matematický klokan
    • školní kolo: –
    • obvodní kolo: 16. 3. 2018
  • Fyzikální olympiáda ZŠ – E, F
    • školní kolo: 7. 3. 2018
    • obvodní kolo: 4. 4. 2018
  • Chemická olympiáda ZŠ – D
    • školní kolo: 5.–13. 2. 2018
    • obvodní kolo: 2.–6. 3. 2018
  • Biologická olympiáda ZŠ – C
    • školní kolo: do 9. 2. 2018
    • obvodní kolo: 23. 4. 2018
  • Biologická olympiáda ZŠ – D
    • školní kolo: do 9. 2. 2018
    • obvodní kolo: 12. 4. 2018
  • Zeměpisná olympiáda ZŠ, SŠ – A, B, C, D
    • školní kolo: do 31. 1. 2018
    • obvodní kolo: 20. 2. 2018
  • Dějepisná olympiáda ZŠ
    • školní kolo: listopad 2017
    • obvodní kolo: leden 2018
  • Olympiáda  ČJ – I. ZŠ
    • školní kolo: listopad až prosinec 2017
    • obvodní kolo: únor 2018
  • Olympiáda ČJ – II. SŠ
    • školní kolo: listopad až prosinec 2016
    • obvodní kolo: únor 2018
  • Soutěž v Aj ZŠ – I.A, II.A, G – I.B, II.B
    • školní kolo: do 30. 1. 2018
    • obvodní kolo: 27. 2. 2018
  • Soutěž v Aj SŠ – III.A
    • školní kolo: do 30. 1. 2018
    • obvodní kolo: 27. 2. 2018
  • Soutěž v Nj ZŠ – I.A, II.A, G – I.B, II.B
    • školní kolo: do 16. 1. 2018
    • obvodní kolo: 13. 2. 2018
  • Soutěž v Nj SŠ – III. A
    • školní kolo: do 16. 1. 2018
    • obvodní kolo: 13. 2. 2018
  • SAPERE – vědět jak žít
    • školní kolo: 11. 9 – 15. 12. 2017
    • obvodní kolo: 2. 1. – 16. 2. 2018
  • Zlatý list
    • školní kolo: –
    • obvodní kolo: duben 2018
  • Finanční gramotnost ZŠ, SŠ
    • školní kolo: 11. 9 – 15. 12. 2017
    • obvodní kolo: 2. 1. – 16. 2. 2018

Sportovní soutěže

  • Florbal – Praha 9
    • 1. 11. 2017 – starší žákyně (společně P9 a P14)
      3. 11. 2017 – starší žáci sk. A
      7. 11. 2017 – starší žáci sk. B, finále
      24. 11. 2017 – mladší žáci sk. A
      28. 11. 2017 – mladší žáci sk. B, finále
    • místo konání:
      1. 11. 2017 – FZŠ Chodovická, Chodovická 2250
      3. a 25. 11. 2017 – ZŠ Čakovice,
      nám. J. Berana 500, Čakovice
      7. a 28. 11. 2017 – ZŠ Vinoř, Prachatická 340, Vinoř
    • propozice, prezenční listina
  • Florbal – Praha 14
    • 1. 11. 2017 – starší žákyně (společně P9 a P14)
      6. 11. 2017 – starší žáci sk. A
      15. 11. 2017 – starší žáci sk. B, finále
      22. 11. 2017 – mladší žáci sk. A
      23. 11. 2017 – mladší žáci sk. B, finále
    • místo konání: 1. 11. 2017 – FZŠ Chodovická, Chodovická 2250
    • propozice, prezenční listina
    • O zařazení do skupin vás budeme informovat e-mailem po termínu uzávěrky přihlášek. Změna termínu je vyhrazena podle počtu přihlášených škol.
  • Stolní tenis – kategorie III
    • leden 2018
  • Basketbal
    • únor 2018
  • Badminton
    • březen 2018
  • Volejbal
    • březen 2018
  • Vybíjená
    • duben 2018
  • McDonald's Cup
    • duben 2018
  • Malý fotbal
    • duben 2018
  • Pohár Rozhlasu
    • květen 2018
  • Plážové hry: beachvybíjená, beachvoleyball, minibeach.
    • květen 2018

Dokumenty

Další vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP)
nabídka podzim/zima 2017

již brzy: nabídka na podzim/zima 2017

Přihlášení a informace:
Dům dětí a mládeže Praha 9
Filip Reichel, 286 884 455, 731 502 418
dvpp@ddmpraha9.cz

Místo konání:
DDM Praha 9, 300 m od metra Prosek
nebo
přímo ve vaší škole

KE VŠEM KURZŮM LZE OBJEDNAT I AKREDITOVANÉ ECDL ZKOUŠKY A ZVOLIT VLASTNÍ TERMÍNY KURZŮ.