Discgolf camp

Plně obsazeno

20.08.2018 08:00 - 24.08.2018 16:30     Pracoviště Prosek (Měšická 720/2, Praha 9 – Prosek)

Co vás čeká: Discgolf je jedním z nejrozšířenějších sportů s létajícím diskem, odvozeným z klasického golfu. Cílem hry je podobně jako v golfu dokončit jamku s co nejmenším počtem úderů – hodů. Na tomto táboře se tomuto sportu podíváme pořádně na kloub. Naučíme se házet diskem všechny typy základních odhozů. Pokročilejší hráči se naučí složitější hody a procvičí si herní taktiku. Vysvětlíme si pravidla hry a nakonec si zahrajeme i turnaj. Každý den nás navíc čeká výlet na jiné pražské discgolfové hřiště (oproti loňskému táboru na tři nová a to jedno mimopražské). Seznámíme se i s prvoligovým hráčem, který nám ukáže herní finty. Také si vyrobíme originální potisk na svůj herní disk (disk v ceně tábora). Určitě je na co se těšit! Tábor NENÍ vhodný pro líné děti :-)

Vedoucí: Martina Kalinová - martina.kalinova@ddmpraha9.cz

Kapacita: 20

Cena: 1000 Kč

Cena zahrnuje: program, pedagogický dozor, materiál, vstupné, doprava mimo Prahu, doplnění pitného režimu, odměny, pojištění.

Věk: 8–15 let

Přihlášení online Přihlášení v informační kanceláři

Další soubory:

Fotogalerie z podobných akcí:

Tábor s discgolfem21­. 8. 2017
foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto