Stroj času

Plně obsazeno

20.08.2018 08:00 - 24.08.2018 16:30     Pracoviště Černý Most (Gen. Janouška 1060, Praha 14 – Černý Most)

Co vás čeká: Stroj času skutečně existuje. Jeho tvůrce, bláznivý profesor a vynálezce Krtinoha, se při svém cestování minulostí, přítomností či budoucností ztratil. Přidej se k záchránému týmu a pomoz nám profesora najít a přivézt zpět do současnosti. Cestou se mimo jiné dozvíš, ve kterém období by se ti nejlépe žilo. Uživil by ses mezi pravěkými lovci? Proslul bys mezi rytíři a urozenými dámami středověkého dvora? Zařadil by ses k renesančním vzdělancům a umělcům? Nebo by sis počkal až na výdobytky průmyslové revoluce? Že by tě nejvíce lákalo žít v daleké budoucnosti? Vydej se na tajemnou výpravu od pravěku až do daleké budoucnosti a prožij nejedno dobrodružství.

Vedoucí: Tereza Rádsetoulalová - tereza.radsetoulalova@ddmpraha9.cz

Kapacita: 30

Cena: 1000 Kč

Záloha: 1000 Kč – v případě získání příspěvku Magistrátu hl. m. Prahy se jedná o konečnou částku.

Cena zahrnuje: program, pedagogický dozor, materiál, vstupné, doprava mimo Prahu, doplnění pitného režimu, odměny, pojištění.

Věk: 7–12 let

Přihlášení v informační kanceláři

Další soubory:

Fotogalerie z podobných akcí:

Sherlock Holmes zasahuje8. 8. 2016
foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto