Putování po Jizerských horách

Plně obsazeno

30. 6. – 4. 7.     Jizerské hory

Co vás čeká: Že jsi nikdy nebyl na vandru? Že jsi nikdy nevařil na ohni, nesnídal v trávě a nikdy jsi nespal s kamarády pod stanem? Je nejvyšší čas to změnit. Zabal batoh, obuj trekovky a vyraž s námi. Jizerské hory jsou nejsevernějším pohořím ČR. Pohoří bylo nazváno podle řeky Jizery, která pramení na svazích Smrku, což je nejvyšší hora české části hor. Trasy i místa, které navštívíme, tak ty naplánujeme společně! Sejdeme se už v červnu a koukneme do mapy, vybereme místa, které se nám budou nejvíce líbit, dojedeme sem autobusem nebo vlakem a pak už půjdeme po svých. Stany ukotvíme v kempu a každý den uvidíme něco nového, gáblík uvaříme společnými silami, odpočineme si u nějakého rybníku a večer usneme pod hvězdami, za zvuku písní a kytary, u žhavých uhlíků a třeba i s kartami v ruce.
Podmínkou účasti je ujít 12 km/den – tentokrát bez zátěže!

Vedoucí: Tereza Rádsetoulalová - tereza.radsetoulalova@ddmpraha9.cz

Kapacita: 15

Cena: 1700 Kč

Záloha: 1500 Kč – v případě získání příspěvku Magistrátu hl. m. Prahy se jedná o konečnou částku.

Cena zahrnuje: doprava, ubytování, strava 5× denně, pitný režim, program, pedagogický a zdravotnický dozor, materiál, odměny, pojištění.

Věk: 12–18 let

Přihlášení v informační kanceláři

Další soubory:

Fotogalerie z podobných akcí:

Putovní tábor1. 7. 2017
foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto
Putovní tábor labyrintem pískovcových skal1. 7. 2016
foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto