Piráti

« Zpět k nabídce táborů

Plně obsazeno

19.08.2019 08:00 - 23.08.2019 16:30     Pracoviště Černý Most (Gen. Janouška 1060, Praha 14 – Černý Most)

Co vás čeká: Šíří se zpráva, že se objevila mapa k bájnému pokladu a vlastní ji obávaný kapitán. Všichni mořští vlci, piráti a bukanýři jsou v pozoru. Kapitán Kulhavý Hnát se svými důstojníky hledá posádku, která jim pomůže nejen postavit loď, ale hlavně objevit cestu k pokladu. K posádce se může přihlásit každý suchozemský hoch a dívka, kteří se nebojí tvrdé práce, nelehkých úkolů a samozřejmě vody či rozbouřeného moře. Díky celo táborové hře, se vydáme na objevné plavby do blízkého i vzdálenějšího okolí, vyzkoušíme si tvořit, zpívat, hrát v kostky, děti zažijí dobrodružství, jako by se vrátily o pár set let zpět, do dob slavných a obávaných mořských vlků a pirátů.

Vedoucí: Tereza Rádsetoulalová - tereza.radsetoulalova@ddmpraha9.cz

Kapacita: 30

Cena: 1400 Kč (pro děti s trvalým bydlištěm mimo Prahu: 1600 Kč) Proč?

Cena zahrnuje: program, oběd, pedagogický dozor, materiál, vstupné, doprava mimo Prahu, doplnění pitného režimu, odměny, pojištění.

Věk: 7–12 let

Přihlášení online Přihlášení v informační kanceláři

Další soubory:

Fotogalerie z podobných akcí:

Sherlock Holmes zasahuje8. 8. 2016
foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto