Kroužky od 24. 5. - Černý Most

čtvrtek 20. 5. – středa 30. 6.     DDM Praha 9, pracoviště Černý Most

Vážení rodiče, milí účastníci kroužků,

na základě vládních nařízení pokračujeme v obnově prezenční formy našich kroužků, samozřejmě za dodržování hygienických podmínek.

Od 24. května je možné obnovit činnost kroužků.

  • Kroužky, které mají maximálně 10 účastníků i s vedoucím, budou fungovat bez omezení – nevyžadujeme od účastníků žádný test, ani čestné prohlášení.
  • Kroužky, které mají nad 10 účastníků dále fungují v režimu čestných prohlášení.

    Ke stažení ZDE

  • Ve všech společných prostorách je nutné nosit respirátor, děti 6–15 let mohou mít roušku, předškoláci nemusí mít ochranu nosu a úst.
  • Při veškerých aktivitách se nesmí používat šatny a sprchy. Do vnitřních prostor smí vstoupit jen účastníci kroužku.
  • Dbejte dál na zvýšenou hygienu, při příchodu do budovy si vydezinfikujte ruce, neposílejte na kroužek nastydlé či nemocné děti.
  • Pokud by někdo po příchodu na kroužek měl zvýšenou teplotu anebo jakékoliv zjevné respirační potíže (neplatí pro pylové alergiky), bude okamžitě odeslán domů.
PREZENČNÍ KROUŽKY místo konání DEN ČAS
Angličtina pro předškoláky budova DDM PO 15:00 – 15:45
Angličtina pro začátečníky budova DDM PO 15:50 – 16:50
Francouzština individuální děti 1 budova DDM ÚT 16:35 – 17:35
Francouzština individuální děti 2 budova DDM ST 15:00 – 16:00
Francouzština individuální děti 3 budova DDM ST 17:00 – 18:00
Klávesy A1 budova DDM ÚT 14:15 – 15:00
Klávesy A2 budova DDM ST 15:00 – 15:45
Klávesy A3 budova DDM ST 15:45 – 16:30
Klávesy A5 budova DDM ČT 14:15 – 15:00
Klávesy A6 budova DDM ČT 17:00 – 17:45
Klávesy A7 budova DDM ČT 18:45 – 19:30
Klávesy T10 budova DDM ST 16:00 – 16:45
Klávesy T2 budova DDM ST 18:15 – 19:00
Klávesy T8 budova DDM ST 14:15 – 15:00
Klávesy T9 budova DDM ST 15:00 – 15:45
Kytara individuální A1 budova DDM ÚT 15:00 – 16:00
Kytara individuální A3 budova DDM ÚT 16:00 – 17:00
Kytara individuální A4 budova DDM ÚT 17:00 – 18:00
Kytara individuální A5 budova DDM ST 17:30 – 18:30
Kytara individuální A6 budova DDM ST 16:30 – 17:30
Kytara individuální A8 budova DDM ČT 17:45 – 18:45
Doučování ZŠ 4 budova DDM ST 15:45 – 16:30
Doučování ZŠ 5 budova DDM ST 16:35 – 17:20
Němčina hravě budova DDM ÚT 15:30 – 16:30
Kouzlení s PC grafikou a designem budova DDM ČT 15:30–17:00
Stolní tenis – mladší budova DDM ÚT 15:00 – 16:30
Stolní tenis – starší budova DDM ÚT 16:30 – 18:00
AE team Alpha – přípravka budova DDM PO 13:30 – 17:30
AE team Alpha – přípravka budova DDM ST 16:00 – 17:00
AE team Alpha – závodní tým budova DDM PO 17:30 – 19:00
AE team Alpha – závodní tým budova DDM ST 16:00 – 18:00
Divadlo pod Černým mostem – mladší budova DDM 14:30 – 16:15
Divadlo pod Černým mostem – starší budova DDM 16:00 – 18:15
DL company moderna – pokročilí budova DDM ÚT 17:30 – 19:00
DL company moderna – pokročilí budova DDM ČT 17:30 – 19:00
DL company street dance – pokročilí budova DDM PO 17:30 – 19:00
DL company street dance – pokročilí budova DDM ČT 17:30 – 19:00
RnR Alpha – Beyond budova DDM ST 15:00 – 17:00
RnR Alpha – Beyond budova DDM 15:00 – 17:00
RnR Alpha -Sigma budova DDM PO 18:00 – 20:00
RnR Alpha -Sigma budova DDM ST 18:00 – 20:00
RnR Alpha Delta-Ró budova DDM PO 16:15 – 17:30
RnR Alpha Delta-Ró budova DDM ST 15:30 – 17:00
RnR Alpha Delta-Ró budova DDM 14:30 – 16:00
RnR Alpha gymnastika a rock´n´roll budova DDM ÚT 15:30 – 16:30
RnR Alpha gymnastika a rock´n´roll budova DDM ČT 15:30 – 16:30
RnR Alpha Tau-mý budova DDM PO 15:15 – 16:45
RnR Alpha Tau-mý budova DDM ST 15:15 – 16:45
Rokec pro kluky a holky budova DDM PO 15:15 – 16:15
ZUMBA 1 budova DDM ČT 17:00 – 17:50
ZUMBA 2 budova DDM ČT 18:00 – 18:50
Výtvarka budova DDM ST 15:00–16:30
ONLINY KROUŽKY místo konání DEN ČAS
Angličtina individuální online PO 18:35 – 19:35
Francouzština individuální dospělí online ST 16:00 – 17:00
VENKOVNÍ KROUŽEK místo konání DEN ČAS
Sebeobrana a pohybové hry zahrada DDM PO 16:30 – 18:00
Nohejbal 1 hniště Dolní Počernice ÚT 16:30 – 18:00