Kroužky od 24. 5. – Prosek

čtvrtek 20. 5. – středa 30. 6.     DDM Praha 9, pracoviště Prosek

Vážení rodiče, milí účastníci kroužků,

na základě vládních nařízení pokračujeme od 24. května v obnově prezenční formy našich kroužků, samozřejmě za dodržování hygienických podmínek.

  • Kroužky, které mají maximálně 10 účastníků i s vedoucím, budou fungovat bez omezení – nevyžadujeme od účastníků žádný test, ani čestné prohlášení.
  • Kroužky, které mají nad 10 účastníků dále fungují v režimu čestných prohlášení.

    Ke stažení ZDE

  • Ve všech vnitřních prostorách je nutné nosit respirátor, děti 6–15 let mohou mít roušku, předškoláci nemusí mít ochranu nosu a úst.
  • Při veškerých aktivitách se nesmí používat šatny a sprchy. Do vnitřních prostor smí vstoupit jen účastníci kroužku.
  • Dbejte prosím i dále na zvýšenou hygienu, při příchodu do budovy si vydezinfikujte ruce, neposílejte prosím na kroužek nastydlé či jinak nemocné děti.
PREZENČNÍ KROUŽKY MÍSTO KONÁNÍ DEN ČAS
Klavír Individuální R13 Budova DDM Praha 9 na Proseku PO 13:00 – 14:00
Klavír Individuální R1 Budova DDM Praha 9 na Proseku PO 14:00 – 15:00
Badminton Přípravka Hřiště Střední průmyslová škola na Proseku PO 14:30 – 15:30
Kytaristi začátečníci 1 Budova DDM Praha 9 na Proseku PO 15:30 – 16:30
Klavír pro dva R3 Budova DDM Praha 9 na Proseku PO 16:00 – 17:00
Discgolf Zahrada DDM Praha 9 na Proseku PO 16:00 – 17:00
Kytaristi pokročilí Budova DDM Praha 9 na Proseku PO 16:30 – 17:30
Klavír Individuální R4 Budova DDM Praha 9 na Proseku PO 17:00 – 18:00
Lakros a jiné netradiční sporty Hřiště Sportcentrum Prosek PO 17:00 – 18:00
Výrazový tanec pokročilí Budova DDM Praha 9 na Proseku PO 17:30 – 19:00
Deskovkáři Budova DDM Praha 9 na Proseku PO 17:30 – 19:00
Klavír Individuální R5 Budova DDM Praha 9 na Proseku PO 18:00 – 19:00
Irské tance a step výběrovka Budova DDM Praha 9 na Proseku PO 19:00 – 20:30
Klavír Individuální Č1 Budova DDM Praha 9 na Proseku ÚT 14:00 – 15:00
Klavír Individuální Č2 Budova DDM Praha 9 na Proseku ÚT 15:00 – 16:00
Kytaristi začátečníci 2 Budova DDM Praha 9 na Proseku ÚT 15:00 – 16:00
Klavír Individuální Č3 Budova DDM Praha 9 na Proseku ÚT 16:00 – 17:00
Discgolf Tým Zahrada DDM Praha 9 na Proseku ÚT 16:00 – 17:00
Klavír Individuální Č4 Budova DDM Praha 9 na Proseku ÚT 17:00 – 18:00
Futsal Přípravka Hřiště Střední průmyslová škola na Proseku ÚT 17:30 – 18:30
Klavír Individuální Č pokročilí Budova DDM Praha 9 na Proseku ÚT 18:00 – 19:00
Futsal Soutěže Hřiště Střední průmyslová škola na Proseku ÚT 18:30 – 19:30
Mini Futsal Hřiště Střední průmyslová škola na Proseku ÚT 19:30 – 20:30
Klavír Individuální Č5 Budova DDM Praha 9 na Proseku ST 15:00 – 16:00
Florbal Přípravka Hřiště Střední průmyslová škola na Proseku ST 15:30 – 16:30
Irské tance a step začátečníci Budova DDM Praha 9 na Proseku ST 15:30 – 16:30
Klavír Individuální Č6 Budova DDM Praha 9 na Proseku ST 16:00 – 17:00
Klavír Individuální Č7 Budova DDM Praha 9 na Proseku ST 17:00 – 18:00
Florbal Soutěže mladší Hřiště Střední průmyslová škola na Proseku ST 17:00 – 18:15
Dračí hlídka Budova DDM Praha 9 na Proseku ST 17:30 – 19:30
Irské tance a step středně pokročilí Budova DDM Praha 9 na Proseku ST 18:00 – 19:00
Florbal Soutěže starší Hřiště Střední průmyslová škola na Proseku ST 18:15 – 19:30
Irské tance a step pokročilí Budova DDM Praha 9 na Proseku ST 19:00 – 20:30
Sportovní hry Nejstarší Hřiště Střední průmyslová škola na Proseku ST 19:30 – 20:30
Klavír Individuální R12 Budova DDM Praha 9 na Proseku ČT 14:00 – 15:00
Klavír Individuální R11 Budova DDM Praha 9 na Proseku ČT 15:00 – 16:00
Klavír Individuální R9 Budova DDM Praha 9 na Proseku ČT 16:00 – 17:00
Sportovní hry Starší Hřiště Sportcentrum Prosek ČT 16:30 – 17:30
Discgolf Tým Zahrada DDM Praha 9 na Proseku ČT 16:30 – 19:00
Badminton Soutěže Hřiště Střední průmyslová škola na Proseku 14:30 – 15:30
Sportovní hry Mladší Hřiště Střední průmyslová škola na Proseku 16:00 – 17:00
Basketbal Hřiště Střední průmyslová škola Proseku 17:00 – 18:00
ONLINE KROUŽKY Den Čas
IoT & Cloud (RaspberyPi) – začátečníci ČT 17:15 – 18:45
IoT for geeks ČT 18:45 – 19:30
Programování her – projekty 16:00 – 17:30