Vysvědčení pro DDM Praha 9

pátek 8. 7. – úterý 30. 8.    

Vážené děti, rodiče, účastníci našich programů,

uplynulý školní rok byl i přes dotěrný koronavirus nabitý novými znalostmi, zkušenostmi, zábavou, hrami, sportem, výtvarnem a skutečně veškerou pestrostí, kterou nabízíme každému, kdo se rozhodne vstoupit k nám skrz pomyslné dveře do světa nového poznání. Uspořádali jsme toho společně mnoho a málokdy se u nás dveře trhly. I po konci kroužků máme zahradu plnou dětí na hřišti, trampolíně, u veřejného ohniště, na odpočinkových lavičkách.

Vše, co děláme, se snažíme uskutečňovat nejlépe, jak dovedeme. Ne vše je nám ale známo. Proto vás snažně prosíme o 4 minuty vašeho času. Udělte nám vysvědčení za uplynulý školní rok. Díky němu se můžeme dozvědět mnohem více sami o sobě a může být dobrým podkladem pro plánování dalšího rozvoje naší činnosti. I díky vašim odpovědím můžeme vylepšovat vše za dveřmi, kterými se vstupuje do světa nového poznání.

Vyplňte, prosím, vysvědčení zde:

VYPLNIT

Nezapomeňte své odpovědi na konci odeslat a pak se přihlásit třeba na jeden z více jak 90 nově otevřených kroužků a kurzů cyklistiky, in-line bruslení, orientálních tanců, počítačů pro seniory a dalších. Také vás rádi uvidíme na jakémkoli ze stovek těch tradičních.

ZAPSAT SE DO KROUŽKU

Novinkou budou víkendové workshopy pro kohokoli. Právě dokončujeme jejich podobu.

Těšíme se na všechny ve školním roce 2022/2023.

Mgr. Ondřej Turek
ředitel