Hudební tábor

« Zpět k nabídce táborů

12.07.2021 08:00 - 16.07.2021 16:30     Pracoviště Prosek (Měšická 720/2, Praha 9 – Prosek)

Co vás čeká: Přijďte si vyzkoušet hru v kapele a užít si zábavu při společném zkoušení. Na celý týden se ponoříme do světa hudby a budeme poznávat a zkoušet nové věci. Navštívíme také České muzeum hudby s tematickým programem, dále nás čekají zajímavé hudební workshopy. Kromě toho si spolu zahrajeme i různé hry. Čeká vás rozdělení do kapel, kterým vymyslíte vlastní název a styl a nazkoušíte společné vystoupení. Závěr tohoto hudebního soustředění završí koncert všech kapel.

Podmínkou pro přijetí na tábor je aktivní hra na nástroj, popřípadě navštěvování pěveckého kroužku. Prosíme uvést do poznámky v přihlášce na jaký hudební nástroj vaše dítě hraje, popřípadě, že aktivně zpívá.

Vedoucí: Anna Tauberová – anna.tauberova@ddmpraha9.cz

Kapacita: 18

Cena: 1200 Kč (pro děti s trvalým bydlištěm mimo Prahu: 1400 Kč) Proč?

Cena zahrnuje: program, pedagogický dozor, materiál, vstupné, doprava mimo Prahu, doplnění pitného režimu, odměny, pojištění.

Věk: 9–15 let

Přihlášení online Přihlášení v informační kanceláři

Další soubory:

U letošních táborů je možné využít přeplatky za neuskutečněné kroužky. Žádost o použití přeplatku napište do „Poznámka k přihlášce“ (pozn. najdete v posledním kroku při přihlášení se na tábor).

Fotogalerie z podobných akcí:

Hudební tábor7. 7. 2020
foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto