Do přírody za zvířátky 1

« Zpět k nabídce táborů

Obsazeno, přijímáme náhradníky

12.07.2021 08:00 - 16.07.2021 16:30     Pracoviště Černý Most (Gen. Janouška 1060, Praha 14 – Černý Most)

Co vás čeká: Příměstský tábor pro malé zoology a přírodovědce plný nových poznatků z říše zvířat a přírody. Děti přijdou do styku se zajímavými zvířaty, zažijí mnoho zábavy v přírodě, zasoutěží si s novými kamarády a společně se zúčastníme výletů za zvířaty. Naučíme se, jak o zvířata správně pečovat a pokusíme se zjistit, co nám jaké zvíře může přinést užitečného pro náš život. Zavítáme také do světa ekologie – vstoupíme společně do tajemného půdního království a zkusíme poodhalit jeho skrytá zákoutí. Pokud Vaše děti baví a zajímají zvířata a příroda, neváhejte a přihlaste je na tento příměstský tábor. Budeme se na Vás i Vaše děti těšit.

Vedoucí: Barbora Nezvalová – barbora.nezvalova@ddmpraha9.cz

Kapacita: 17

Cena: 1800 Kč (pro děti s trvalým bydlištěm mimo Prahu: 1800 Kč) Proč?

Cena zahrnuje: program, oběd, pedagogický dozor, materiál, vstupné, doprava mimo Prahu, doplnění pitného režimu, odměny, pojištění.

Věk: 3–6 let

Přihlášení online Přihlášení v informační kanceláři

Další soubory:

U letošních táborů je možné využít přeplatky za neuskutečněné kroužky. Žádost o použití přeplatku napište do „Poznámka k přihlášce“ (pozn. najdete v posledním kroku při přihlášení se na tábor).

Fotogalerie z podobných akcí:

Po stopách Indiana Jonese 13. 8. 2020
foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto