Výtvarný

« Zpět k nabídce táborů

Plně obsazeno

26.07.2021 08:30 - 30.07.2021 17:00     Pracoviště Černý Most (Gen. Janouška 1060, Praha 14 – Černý Most)

Co vás čeká: Rád maluješ, tvoříš a zkoušíš nové věci? Pokud ano, tak je toto tábor pro tebe. Vyrazíme do různých galerií, kde se dozvíme nové poznatky a ty pak přetvoříme v umělecká díla. Také vyrazíme do přírody, aby nás inspirovala. Budeme si hrát, tvořit, malovat a poznávat se. Pětidenní tábor zakončíme páteční výstavou, na kterou jsou zvaní rodiče i kdokoliv další. Určitě vytvoříme plno různorodých děl a zase o kousek rozvineme své talenty. Prostě neopakovatelný tábor, z kterého si domů odvezeš nejen zážitky a kamarády, ale i výtvarná díla.

Vedoucí: Matylda Smolková – matylda.smolkova@ddmpraha9.cz

Kapacita: 15

Cena: 1300 Kč (pro děti s trvalým bydlištěm mimo Prahu: 1500 Kč) Proč?

Cena zahrnuje: program, pedagogický dozor, materiál, vstupné, doprava mimo Prahu, doplnění pitného režimu, odměny, pojištění.

Věk: 8–15 let

Plně obsazeno Přihlášení v informační kanceláři

Další soubory:

U letošních táborů je možné využít přeplatky za neuskutečněné kroužky. Žádost o použití přeplatku napište do „Poznámka k přihlášce“ (pozn. najdete v posledním kroku při přihlášení se na tábor).

Fotogalerie z podobných akcí:

Výtvarný tábor7. 7. 2020
foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto