Cesta do pravěku 2

« Zpět k nabídce táborů

Plně obsazeno

16.08.2021 08:00 - 20.08.2021 16:30     Pracoviště Černý Most (Gen. Janouška 1060, Praha 14 – Černý Most)

Co vás čeká: Cesta do pravěku je cestou do hluboké minulosti, kdy se lidé učili, jak přežít v divoké přírodě, kdy hledali způsoby společného soužití a vznikala první kultura. Naše společné putování pravěkem začneme v době kamenné přes dobu bronzovou do doby železné. Děti se dozví spoustu zajímavých informací, ale hlavně si sami vyzkouší, jak se vyráběly první primitivní nástroje, zdobila keramika a šperky. Zahrajeme si na to, jaké to mohlo být žít v tupě, jak se lovila zvěř, jaké se prováděly obřady a rituály a co všechno pravěcí lidé řešili a museli umět, aby v tak drsné době přežili. Budeme i hodně v přírodě a pokud to půjde, pojedeme do Muzea Karla Zemana podívat se na film Cesta do pravěku, kde bychom si mohli vytvořit dokreslovačky s prehistorickými zvířaty.

Vedoucí: Maria Půrová – maria.purova@ddmpraha9.cz

Kapacita: 17

Cena: 1700 Kč (pro děti s trvalým bydlištěm mimo Prahu: 1700 Kč) Proč?

Cena zahrnuje: program, oběd, pedagogický dozor, materiál, vstupné, doprava mimo Prahu, doplnění pitného režimu, odměny, pojištění.

Věk: 3–6 let

Plně obsazeno Přihlášení v informační kanceláři

Další soubory:

U letošních táborů je možné využít přeplatky za neuskutečněné kroužky. Žádost o použití přeplatku napište do „Poznámka k přihlášce“ (pozn. najdete v posledním kroku při přihlášení se na tábor).

Fotogalerie z podobných akcí:

Kreativně všemi smysly 214. 8. 2017
foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto
Z pohádky do pohádky 110. 7. 2017
foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto
Z pohádky do pohádky 231. 7. 2017
foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto